reklama
reklama
                    Časopis Junior – Věda a příroda předplatné

Junior – Věda a příroda

Cena na stánku 79 Kč
Ušetříte až 17 %
Vychází čtvrtletně
4 čísel za rok
Zvedněte děti od počítačů a pořiďte jim předplatné Juniora. Týdeník Květy Junior - Věda a příroda je určen pro zvídavé děti, které se chtějí dozvědět uniká... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Dárkový pozkaz
Roční předplatné: 4 čísel
Naše cena:
448
Batoh Minnie v hodnotě 999 Kč

Batoh Minnie v hodnotě 999 Kč

Jasně červený studentský batoh Minnie z edice Disney, který je vhodný pro studenty střední školy, ale také pro volný čas. Exkluzivní studentský batoh Minnie z edice Disney s oddělenou kapsou na notebook s lepenou kapsou. Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě. Batoh je vyrobený z pevného voděodolného materiálu. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 999 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Česko Junior a Ročenka Junior 2019

Česko Junior a Ročenka Junior 2019

Tato hra navazuje na velký úspěch hry Česko: Otázky a odpovědi. Hra nabízí 1 200 nových zajímavých otázek, které umožní hru hrát celým rodinám, včetně dětí již od deseti let. Otázky se týkají České republiky a jejich obyvatel a jsou rozděleny do čtyř okruhů. Nově byla do hry zařazena aktivita se slepou mapou, která vám odhalí ta nejpozoruhodnější místa naší země. Speciál pro zvídavé děti - 100 stran superzpráv v oddílech: Kolem světa, Zvířata a životní prostředí, Věda a technologie, Umění a zábava, Na displeji, Sport. Těšit se můžete také na hlavolamy, úžasné nápady, důležité informace, zábavu, neuvěřitelné fotky nebo třeba kvíz v angličtině. Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Albi Chemická laboratoř v hodnotě 625 Kč

Albi Chemická laboratoř v hodnotě 625 Kč

Chemická laboratoř je určena pro děti od osmi let. Sada obsahuje množství zábavných experimentů, které děti nadchnou a při nichž se také dovědí zajímavé informace. Mohou si vyrobit raketové kuličky, vtipný sliz či sopku s lávovou pěnou. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 625 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Svět v číslech – více než 2000 čísel a faktů

Svět v číslech – více než 2000 čísel a faktů

Jste připraveni na záplavu čísel a šokující skutečnosti a údaje? Tato kniha vás vezme na dobrodružnou výpravu do historie, do celého světa, do říše zvířat, do vesmíru, a ještě mnohem dál. Každá stránka je plná fascinujících údajů. Můžete své kamarády ohromit nově nabytými znalostmi. Ať už si budete nahodile vybírat ty nejlákavější informace, nebo budete číst každou stránku od začátku do konce, určitě najdete ohromné množství zajímavostí, o kterých jste nevěděli. Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Hra Star Wars a Ročenka Junior 2019

Hra Star Wars a Ročenka Junior 2019

Speciál pro zvídavé děti - 100 stran superzpráv v oddílech: Kolem světa, Zvířata a životní prostředí, Věda a technologie, Umění a zábava, Na displeji, Sport. Těšit se můžete také na hlavolamy, úžasné nápady, důležité informace, zábavu, neuvěřitelné fotky nebo třeba kvíz v angličtině. Společenská hra Star Wars Carcassonne - Zažijte vzrušující dobrodružství ze světa Star Wars v prostředí oblíbené hry Carcassonne! Známá pravidla byla drobně upravena, takže hra nabízí úplně nový zážitek. Napínavé souboje o nadvládu vzdálené galaxie! Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Catan Duel a Ročenka Junior 2019

Catan Duel a Ročenka Junior 2019

Catan Duel je nejnovější inkarnací oblíbené karetní hry pro dva hráče Knížata z Katanu. Vyberte si scénář, připravte karty a vybudujte to nejskvělejší království, které kdy ostrov Catan viděl! Catan Duel je na stejném principu ostrova Catan. Nejedná se o rozšíření, ke hře nemusíte mít základní hru Catan! Speciál pro zvídavé děti - 100 stran superzpráv v oddílech: Kolem světa, Zvířata a životní prostředí, Věda a technologie, Umění a zábava, Na displeji, Sport. Těšit se můžete také na hlavolamy, úžasné nápady, důležité informace, zábavu, neuvěřitelné fotky nebo třeba kvíz v angličtině. Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Vlajky a Ročenka Junior 2019

Vlajky a Ročenka Junior 2019

Speciál pro zvídavé děti - 100 stran superzpráv v oddílech: Kolem světa, Zvířata a životní prostředí, Věda a technologie, Umění a zábava, Na displeji, Sport. Těšit se můžete také na hlavolamy, úžasné nápady, důležité informace, zábavu, neuvěřitelné fotky nebo třeba kvíz v angličtině. Společenská hra Vlajky - Kolik vlajek poznáte? U společenské hry Vlajky budete potřebovat své znalosti zeměpisu! Poznejte vlajku, odpovězte na otázka a získávejte body. Společenská hra, u které se pobavíte a rozšíříte si obzory znalostí! Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Ročenka Junior 2019 a hry Jak jako jak a To je otázka!

Ročenka Junior 2019 a hry Jak jako jak a To je otázka!

Speciál pro zvídavé děti - 100 stran superzpráv v oddílech: Kolem světa, Zvířata a životní prostředí, Věda a technologie, Umění a zábava, Na displeji, Sport. Těšit se můžete také na hlavolamy, úžasné nápady, důležité informace, zábavu, neuvěřitelné fotky nebo třeba kvíz v angličtině. Jak jako jak? - Že vám nikdo nevěří, že jste na úpatí Himaláje spatřili stopy yettiho? Pokuste se ostatní přesvědčit, že máte pravdu. Svižná blafovací hra s jednoduchými pravidly, při které zažijete celé hory zábavy! To je otázka! - Jak dobře znáte své spoluhráče? Bylo by horší žít bez dveří nebo bez facebooku? Hlasujte a dozvíte se to! Párty hra, při které si procvičíte svou empatii a zjistíte, jak dobře znáte své kamarády. Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Balíček Star Wars a Ročenka Junior 2019

Balíček Star Wars a Ročenka Junior 2019

Speciál pro zvídavé děti - 100 stran superzpráv v oddílech: Kolem světa, Zvířata a životní prostředí, Věda a technologie, Umění a zábava, Na displeji, Sport. Těšit se můžete také na hlavolamy, úžasné nápady, důležité informace, zábavu, neuvěřitelné fotky nebo třeba kvíz v angličtině. Školní balíček Star Wars obsahuje týdenní magnetický diář Star wars na rok 2020, plastovou kapsu s klopou Star Wars a spirálový blok Star Wars ve formátu A5 s linkami. Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Roční předplatné: 4 čísel
Naše cena:
398
Ročenka Junior 2019 v hodnotě 199 Kč

Ročenka Junior 2019 v hodnotě 199 Kč

Speciál pro zvídavé děti - 100 stran superzpráv v oddílech: Kolem světa, Zvířata a životní prostředí, Věda a technologie, Umění a zábava, Na displeji, Sport. Těšit se můžete také na hlavolamy, úžasné nápady, důležité informace, zábavu, neuvěřitelné fotky nebo třeba kvíz v angličtině. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 199 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 3. 20.
Roční předplatné: 4 čísel
Naše cena:
262
Na stáncích:
316 Kč
Ušetříte:
17 %
Kupte balíček 1+1 a ušetřete 16%
Junior – Věda a příroda
National Geographic
Naše cena:
1 260 Kč
Na stáncích:
1 504 Kč
Ušetříte:
16 %Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz
O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu Junior – Věda a příroda

Zvedněte děti od počítačů a pořiďte jim předplatné Juniora. Týdeník Květy Junior - Věda a příroda je určen pro zvídavé děti, které se chtějí dozvědět unikátní informace a zajímavosti. Britská novinka poprvé u nás! Hlavní témata: vesmír, zvířata, sport, věda, technologie, zeměpis - města/státy, videohry, filmy, kvízy (sekce pro vystřihování, lepení, vepisování), novinky, zajímavosti. Junior je určen dětem ve věku od 7 do 15 let.

• Zvedněte děti od počítačů a pořiďte jim předplatné Juniora
• Junior je určen pro zvídavé děti, které se chtějí dozvědět unikátní informace a zajímavosti
• Britská novinka poprvé u nás a hned čtyřikrát za rok!
• Vesmír, zvířata, sport, věda, technologie, zeměpis, kvízy, vystřihování, lepení, vepisování
• Junior je určen dětem ve věku od 7 do 15 let

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8, ukázka plakátu

Aktuální číslo: 21. 11. 2019
Příští číslo: 12. 3. 2020
Kategorie: Pro náctileté
Periodicita: čtvrt roku
Vydavatelství: VLTAVA LABE MEDIA a. s.
Běžná cena: 79 Kč / vydání
Rok vzniku: 2019

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu Junior – Věda a příroda: 0%

Uživatelské komentáře

Váš komentář

E-mail do redakce časopisu Junior – Věda a příroda

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.

Předplatné, co by vás mohlo zajímat
10 čísel: 499 Kč 699 Kč 29% ušetříte
25 čísel: 988 Kč 1125 Kč 12% ušetříte
Přehled časopisů
reklama